GEM MEDICAL

  • Česká firma
  • Vysoká kvalita
  • Vlastní výrobky
  • Účinky potvrzené studií
  • Vyvíjeno s odborníky
  • Testováno v ČR

Bolest zad, první tejpování a GEMMEDICAL

Myšlenkou pro všechny dobré nápady občas bývá náhlá vlna potřeby a inspirace. A já tu svou cítila již docela brzy – ještě na střední škole. Lákala mě představa být obchodním zástupcem ve světě farmacie. Brzy jsem ale odjela do Německa zdokonalit si řeč. 

Po návratu jsem nastoupila jako zdravotní sestra na klinice plastické a estetické chirurgie. Jedná se o moderní obor, plný změn, krásy, očekávání ale také hodně bolesti. Chemie, léky, výzvy pro psychiku – zkrátka a dobře, cesta plná zkušeností a možností k zamyšlení.

Bolest zad bez léků 

Více než jednu dekádu jsem se na bolest dívala očima zdravotníka. Když jsem pak během těhotenství trpěla velkými bolestmi zad a nemohla brát prášky, nevěděla jsem, jak si pomoci. Rada od lékařů byla, že to prostě musím vydržet. Měla jsem pocit, že to nezvládnu.

První tejpování a nový pohled 

Na YouTube jsem narazila na radu, jak si zatejpovat záda. Objednala jsem si tejpy a sama si je aplikovala. Okamžitě jsem cítila, že se mi ulevilo. Možná bych také brala prášky na bolest zad, ale já jsem nemohla, protože bych mohla ublížit miminku. Nový pohled na věc a úleva od bolesti. To byly zásadní pocity.

GemMedical a jasná vize 

Proto jsem po 14 letech ve zdravotnictví založila GEM Medical. Naše vize se od začátku nemění. Je stejná se od nalepení prvního tejpu. Pomáháme ulevit od bolesti bez zbytečné chemie na základně nejen vlastních produktů, takových, které podporují zdravý životní styl.

Od cesty prvního tejpu až do dneška jsme tu pro vás.

Mějte i Vy krásné dny plné fyzio úlevy od bolesti.

Show more
NANOSHOP s.r.o.
Příkop 843/4
60200 Brno
Czech republic
Business Reg. No.: 09810994
VAT ID: CZ09810994
GoPay
Mastercard
PayPal
Visa
ApplePay
Packeta
Zásilkovna
Bulgarian
bg
Čeština
cz
English
en
German
de
Hungarian
hu
Polish
pl
Romanian
ro
Slovak
sk
Ukrainian
uk